Instagram estetika

Instagram sienas, prekės ženklams ir asmenybėms, Julija kuria su savitu matymu ir nesivadovaudama jokiais šablonais.

„Aš noriu kurti tokias sienas, kurios keltų norą sekti, net jei paskyra yra akinių rėmeliai ar kitas produktas, kurio prisireikia kartą per dvejus metus.

Mano tikslas – iškomunikuoti vertybes, ypatingą atsmoferą, sudėlioti kompoziciškai taisyklingą vaizdą, kuriame yra erdvės akims ir užuominų skoniui, garsui, kvapui, kitiems pojūčiams.”, dalinasi julija.

IG estetika 1
IG estetika 2

Procesas

Pirmas žingsnis – estetinės krypties kūrimas. Gausite namų darbų, kuriuos aptarsime konsultacijos metu ir išsigryninsime siekiamą įvaizdį, trokštamą estetiką ir nuotaiką.

antras žingsnis – iš prekės ženklo ar kitų legalių nuotraukų sukursiu 18-27 “kvadratėlių” sieną (procese nuotraukas redaguoju pagal savo matymą).

Kaina: nuo 170 Eur (gali augti priklausomai nuo foto kiekio ir užduoties sudėtingumo).

Rezultatas

Jūs gausite dokumentą, kuriame užfiksuota prekės ženklo estetinė kryptis: raktažodžiai, vizualinės ir prasminės vertybės bei jų atskleidimo būdai vizualikoje.

dokumente taip pat rasite instagram sienos projektą, kurį galėsite įgyvendinti patys. Prie sienos pridedama jos dekonstrukcija – detaliai paaiškinama, kokią funkciją atlieka parinkti kadrai ir kaip jie komunikuoja prekės ženklo vertybes.
jei reikalinga – dokumentas papildomas fotosesijos planu ir gairėmis darbui su fotografu.

IG estetika 3

kaip kurti instagram sienas?

norintiems išmokti konstruoti estetiškas ir paveikias sienas, sukūriau tirštą online kursą - "instagram vizualas"

Estetikos įkvėpimai ir dopaminas akims kartą per mėnesį.