Brand’ų pavadinimai su Taute Bernotaite

dreamers & humans
dreamers & humans
Brand'ų pavadinimai su Taute Bernotaite
Loading
/

Vienas labiausiai neraminančių klausimų, susijusių su prekės ženklu – jo vardas. Pavadinimo paieškos dažnai pareikalauja daugybės valandų, ginčų su komanda, nusivylimų, abejonių, deja, kartais – ir teisinių problemų.
Todėl labai norėjau paliesti šią temą ir pokalbiui pasikviečiau pavadinimų ir tekstų kūrėją, laisvai samdomą žiniasklaidos bendradarbę, kalbos redaktorę Tautę Bernotaitę.

Pokalbis gavosi tirštas ir daugiasluoksnis: narstėme žinomų prekės ženklų vardus, nevykusius sprendimus, aptarinėjome tobulo pavadinimo charakteristikas. Tautė pasidalijo savo nuomone apie vardo, pavardės ar inicialų naudojimą pavadinime bei papasakojo, kodėl mums atrodo, jog angliški pavadinimai skamba geriau nei lietuviški. O taip pat pašnekovė dalijosi savo įžvagomis apie pavadinimų madas, jų keitimą bei santykį su domenais. Tautė pasidžiaugė, kad pokalbio metu „įvyko gyvenimas jos viduje” – pastebėsite: jame tikrai daug gyvumo ir paprastumo. Linkime malonaus, įkvepiančio klausymosi ir verčiančių aikčioti pavadinimų!

Tautę susitikti galite jos autoriniame projekte „Bendratis”, o taip pat rašydami jai menulija@gmail.com.

Estetikos įkvėpimai ir dopaminas akims kartą per mėnesį.