Apie keliones į save su Diana Zarumskiene

dreamers & humans
dreamers & humans
Apie keliones į save su Diana Zarumskiene
Apie keliones į save su Diana Zarumskiene 1
/

Dianą pasikviečiau tada, kai pajutau, kad karantinas daužo į namų sienas. Kai vėl atpažinau nerimą, pyktį, nenorėjimą susitaikyti, kažkokias pretenzijas gyvenimui dėl to, kad „tiek mažai laisvės”. Kaskart, kai rodos griūva įprastas gyvenimas, imame ieškoti atsakymų: kodėl, vardan ko visa tai?

Ši laida – tai mudviejų su bičiule klaipėdiete Diana Zarumskiene kalėdinė dovana kiekvienam, ieškančiam palaikymo, tikėjimo ir atsakymų šiame neįprastame laikotarpyje.

Diana yra holistinė koučerė, jogos mokytoja, lektorė, man ji – dvasingumo ir paprastumo bei stiliaus sintezės pavyzdys.

Laidoje kalbėjomės apie nuolatinį laimės ieškojimą, nežinomybę ir tai, kuo karantinas bei pandemija yra duotybė bei galimybė. Prisiminime, ką mums neša išbandymai, kurie juk šalia buvo visais laikais, o mes esame linkę įsisupti iliuzijon, kad prieš metus buvo geriau. Jei būtume nuoširdūs su savimi, pastebėtume, kad didžiąją laiko dalį lėkėme, nerimavome, , stengėmės viską sukontroliuoti, numatyti. Ir niekad nebuvome ramūs. Net tais, taip vadinamais, normaliais prieš-pandeminiais laikais.

O dar, žinoma, šnekučiavomės apie Kalėdas, aukštakulnius bei santykį su mirtimi. Ne tik fizine, bet ir tokia, kuri lydi kiekvieną, pasiryžtantį sunkiausiai kelionei – į savo vidų.

Šis pokalbis – nėra pamokslas ar patarimai. Tai sielos dialogas, kuris tikiu, ne vienam surezonuos su širdies ritmu. Jame jausite jūrą paprastumo ir tokio tyto tyro džiaugsmo, kuriuo pulsuoja Diana. Man atrodo, mums pavyko sukurti žmogiško bendravimo nuotaiką, tarsi visi kartu sėdėtume viename kambaryje.

Linkime ramybės, pasitikėjimo gyvenimu ir meilės sau. Jaukaus klausymosi.

O Dianą rasite Facebook’e, Instagram’e, Linkedin’e.

Estetikos įkvėpimai ir dopaminas akims kartą per mėnesį.