Apie asmenišką komunikaciją, e-shop’us iš namų ir menstruacines taureles su Giedre Gižaite

dreamers & humans
dreamers & humans
Apie asmenišką komunikaciją, e-shop'us iš namų ir menstruacines taureles su Giedre Gižaite
Apie asmenišką komunikaciją, e-shop'us iš namų ir menstruacines taureles su Giedre Gižaite 1
/

Ar tiesa, kad elektroninę parduotuvę atidaryti gali kiekvienas? Kad tam nereikia diplomų ir ypatingų gebėjimų?

šiandienos laidoje kalbinu savo bičiulę Giedrę Gižaitę, pagal diplomą teisininkę, o pagal širdį – tausojančios kūno ir plaukų priežiūros entuziastę, sąmoningo vartojimo ir low waste kultūros šalininkę. Pašnekovė pati save užvadino One man army verslininke, ir puikiai pataikė – juk ji, tokia pat kaip dauguma šios laidos klausytojų, savarankiškai besidarbuojančių, savo svajones verčiančių pajamų šaltiniais ir besimėgaujančių gyvenimu, laisvu nuo griežtų darbo valandų.

Pokalbio metu narstėme pašnekovės projektą pavadinimu Pas Giedrę – tvarių, gražių, mūsų kūną ir aplinką tausojančių daiktų parduotuvę kasdieniams nuotykiams, nepaliekantiems pėdsakų.

Giedrė dalinosi, kiek laiko prireikė elektroninės parduotuvės įkūrimui, ką mano apie zero ir low waste filosofiją, prisipažino, kad labiausiai vertina itin asmenišką komunikaciją, nors tam, kad pradėtų filmuotis storiams, prireikė ir laiko, ir drąsos.

Labai tikiuosi, kad šis pokalbis įneš aiškumo ir gairlių tiems, kurie savo projketus galbūt dar marinuoja, o visiems kitiems primins nušluoti perfekcionizmą šalin ir tiesiog kurti pakeliui dairantis ir sąmoningai vertinant, kas vyksta.

Giedrę sutikti galite Facebooke, Instagrame, o taip pat jos elektroninėje parduotuvėje pasgiedre.com

Malonaus klausymo.

Estetikos įkvėpimai ir dopaminas akims kartą per mėnesį.