Web dizainas

Sukursime jaukius namus Jūsų prekės ženklui. Nuo blog'o iki elektroninės parduotuvės. Pasirūpinsime viskuo: nuo domeno registravimo iki smulkiausių dizaino detalių. Apmokysime kaip naudotis, kad galėtumėte savarankiškai įkelti produktus ar naujus blogo įrašus. O svarbiausia - viso proceso metu draugausime ir, jei tik bus proga, pasimatysime - nes mums šis darbas - visų pirma apie santykį ir sinergiją.

pasirūpiname šiais elementais:

 • Svetainės dizainas ir programavimas.
 • Pritaikymas mobiliems įrenginiams.
 • Turinio talpinimas (iki 10 vidinių puslapių).
 • Kontaktinė forma / registracija.
 • Google Maps integracija.
 • Social links (Fb, Insta ir kitos ikonėlės).
 • Atsiliepimų skiltis
 • Blogo įrašų įkėlimas.
 • Apmokymas, kaip įkelti blogo įrašus patiems.
 • Domenas ir hostingas.
 • Tekstų peržiūros ir papildomos konsultacijos (jei to reikia).

Susisiekime

Geriausias būdas rezervuoti laiką – per FB puslapį, kuriame iškart matysite laisvus laikus.

Taip pat galite brūkštelti žinutę arba paskambinti. Kaip patogiau.

Pokalbiai ir darbų peržiūros vyksta online, tačiau vertindami gyvą bendravimą, kviečiame susitikti ir gyvai.

julija.brodske@gmail.com
+370 673 58 476 (Whatsapp, Viber)

Dažniausiai užduodami klausimai:

Kaina priklauso nuo projekto sudėtingumo ir konkrečių poreikių. Prieš pradėdami darbus, laukiame 50% avanso. Likusios dalies – prieš svetainės paleidimą.

Svetainės sukūrimas ir paleidimas paprastai užtrunka 2-3 sav. Svarbu jau būti pasiruošus pagrindinį svetainės turinį (tekstus ir vizualus).

Kartais padedame sukurti ir tekstus. Pasitarkime. Jei jau turite sukurtus, ir norite, kad paredaguotume, galėsime ir tai.

Taip. Galime rekomenduoti videografus, fotografus, kurie padarys Jūsų ar Jūsų produkto fotosesiją bei filmavimus. Taip pat galime atrinkti tinkamas nuotraukas iš legalių šaltinių internete.

Deja, neperdarinėjame kitų kurtų svetainių, tačiau galime perkelti visą senos svetainės turinį į naują dizainą (t.y. sukursime naują svetainę). Dažniausiai tai būna geriausias sprendimas, tiek pinigų, tiek laiko atžvilgiu.

Nesijaudinkite, mes viskuo pasirūpinsime. Užregistruosime Jūsų svetainės pavadinimą, įkelsime visą reikalingą turinį, sudėliosime Jūsų prekės ženklo identitetą atitinkantį dizainą, sukursime el. paštą vardas@svetainespavadinimas.lt, ir įkelsime Jūsų naują svetainę į serverį. Viskas ko reikės iš Jūsų –  tekstai ir nuotraukos.

Rūpinamės “on-site” SEO, t.y. svetainė atitiks geriausias SEO praktikas, kad paieškos robotai galėtų lengvai surasti ir indeksuoti svetainę. Sutvarkysime pavadinimus, url, heading tag’us, meta aprašymus.

“Off-site” SEO – priklauso nuo turinio kokybės ir kiek išorinių nuorodų į jį veda, bei tinkamo raktažodžių parinkimo. Paprastai kalbant – kuo geresnis Jūsų turinys ir kuo daugiau žmonių juo pasidalins – tuo aukščiau bus Jūsų svetainė rezultatų paieškoje.

Taip, apmokysime kaip įkelti naujus blogo įrašus ar produktus. Taip pat visada padėsime atlikti norimus pakeitimus svetainėje, pavyzdžiui, atnaujinti kontaktinę informaciją ar pridėti naujus komandos narius.

Atlikus brand ID (prekės ženklo identiteto gryninimąsi), atsiranda aiškumas, kokios yra jo vertybės, įvaizdis, auditorija, tonas ir stilius. Šie elementai smarkiai lemia visą komunikaciją ir svetainės nuotaiką bei stilių. Įskaitant spalvų, šriftų, dizaino elemento bei nuotraukų parinkimą ir suderinamumą tarpusavyje. Labai rekomenduojame pradėti nuo Brand ID, tokiu atveju svetainė bus labiausiai apie Jus.

Taip, mūsų talpinimo planas apima kasdienes, savaitines ir mėnesines svetainės kopijas.

Naujausi darbai:

web dizainas 1
web dizainas 2
web dizainas 3
web dizainas 4
web dizainas 5
web dizainas 6
web dizainas 7
web dizainas 8
web dizainas 9