Paskaitos ir dirbtuvės

"Jei nori eiti greitai, eik vienas. Jei nori eiti toli, eik su kitais."- pasakė kažkas internete. Dėl to, ir ne tik dėl to, man labai patinka dirbti gyvai ir bendrauti su auditorijomis. Dievinu gyvas emocijas, iškart kylančius klausimus, komentarus ir.. net žaidimus. Buvau prasta paskaitų lankytoja - nemėgstu sauso teorijos dėstymo, tad savo dirbtuvėse ir paskaitose visada ieškau būdų ne tik suteikti taip reikalingų žinių, bet ir užtikrinti tai, kad auditorija jaustųsi įtraukta, sudominta, ir svarbiausia - laisva.
Šiuo metu vykstančių paskaitų ir dirbtuvių temos:

santykis su socialiniais tinklais ir baimė būti savimi

Negana to, kad Instagrame visi gražūs, sėkmingi, verslūs, Negana to, kad puikiai žinome, jog tai tik labai maža jų gyvenimo dalis, Negana to, kad patys esame gražūs, o gal ir sėkmingi bei verslūs, VIS TIEK naršydami Instagram sieną, kartais pasijuntame blogai. Negana to, kad baigėme įvairius Instagram mokymus, išmokome taisykles, VIS TIEK komunikacija “nevažiuoja”. Arba kelia įtampą, erzina, slegia. Nedžiugina. Aš neišspręsiu visų šių iššūkių. BET. Dirbtuvių metu į juos pažiūrėsime iš šono, iš tolėliau. Ir namo išeisime su stipresniu laisvės ir ramybės jausmu. Ne, šįkart nesimokysime life hack’ų ar trijų žingsnių sėkmingos komunikacijos link. Nesužinosime jokių paslapčių apie algoritmus. Pabandysime pakeisti santykį su socialiniais tinklais. O galbūt - ir savimi.

Susisiekime

Paskaitos ir dirbtuvės kartais trunka dieną, o kartais - valandą. Vieni nori eiti gilyn ir dirbti drauge, komandose, įtraukiant kūrybinius elementus. Kitiems - užtenka valandos įkvėpimo ir tikslaus pasakymo, kaip ką daryti.

Susiskambinkime, pasikalbėsime ir suprasime, koks gyvas susitikimas bus naudingiausias būtent Jūsų auditorijai. julija.brodske@gmail.com
+370 673 58 476 (Whatsapp, Viber)