estetinės krypties kūrimas

man įdomu, kaip vizualų pagalba galima sukurt emociją ir sudominti netėškiant šokoladuko tiesiai į ekraną. man įstabu, kaip architektūros, mados, emocijų, asociacijų estetikų sintezė gali ištransliuoti tai, ko nesugeba ryškūs baneriai ir influencerių straight into your face klipukai. aš noriu transliuoti vertybes subtiliai, įdomiai, savitai. ir komunikuoti autentiškai.
Taip, aš dėlioju Instagram sienas prekės ženklams. Taip, aš tai darau su subjektyviu savu matymu ir nesivadovaudama šablonais. Aš noriu kurti tokias sienas, kurios keltų norą sekti, net jei paskyra yra akinių rėmeliai ar kitas produktas, kurio prisireikia kartą per dvejus metus. Mano tikslas - sukurti nuotaiką ir sudėlioti kompoziciškai taisyklingą vaizdą, kuriame yra ir erdvės akims ir užuominos skoniui, garsui, kvapui, kitiems pojūčiams.

Kaina nuo 170 Eur.

PASLAUGA IR KAINOS

Pirmas žingsnis - konsultacija, kurios metu išsigryniname siekiamą įvaizdį, apsibrėžiame trokštamą estetiką ir nuotaiką. O tuomet:
  • Jei turite savų nuotraukų iš fotosesijų ar kasdienybės, ir mes nusprendžiame, kad pagal estetinę kryptį jas naudoti galime - sudėlioju iš jų 9-15 “kvadratėlių” sieną (procese nuotraukas redaguoju pagal savo matymą).
    Kaina: 170 Eur (gali augti priklausomai nuo foto kiekio ir užduoties sudėtingumo).
  • Jei nuotraukų neturite arba turite dalį, galime tartis, kad produktus fotografuosiu ir kadrus redaguosiu pati, jei reikės, dalį surinksiu iš interneto. Iš jų sudėliosiu 9-15 “kvadratėlių” sieną.
    Kaina: nuo 220 Eur (priklauso nuo foto kiekio ir užduoties sudetingumo). O kas toliau? Jei yra poreikis, apmokau, kaip kurtis ir planuotis estetiškai vientisą ir kryptį atitinkančią sieną patiems.

PROCESAS

  • duodu namų darbų. Galingą klausimyną. atsirenkame raktinius žodžius ir susitariame, kaip ir kuriuos labiausiai norisi transliuoti per vizualą. gimsta estetinė kryptis.
  • parenku spalvų paletę, kuri bus kelrodė žvaigždė išliekant vientisumo “rėmuose” ir atsirenku kliento ir kitas foto tinkleliui.
  • sudėlioju sieną pagal savo įsivaizdavimą ir dekonstruoju sieną, t.y. paaiškinu tekstais ir pavyzdžiais, kokią funkciją atlieka kiekvienas kadras ir kas kuria estetišką vaizdą-jausmą.
  • klientas naudojasi mano sienos projektu, toliau dėlioja ją pats pagal tipsus ir pavyzdžius.

turiu savitą matymą ir suvokimą, tad iš pradžių kviečiu apsilankyti mano Instagram profilyje ir įsitikinti, ar mums pakeliui.
Dėmesio - dirbu ne su visų sričių prekės ženklais. Rašykite žinutę, spręsime individualiai.

Kaina - nuo 170 Eur.

Susisiekime

Geriausias būdas rezervuoti laiką – per FB puslapį, kuriame iškart matysite laisvus laikus.

Taip pat galite brūkštelti žinutę arba paskambinti. Kaip patogiau.

Pokalbiai vyksta online, tačiau, vertindama gyvą kontaktą, kviečiu susitikti ir gyvai!

julija.brodske@gmail.com
+370 673 58 476 (Whatsapp, Viber)