Edmundas & Julija

Julija

Ilgai svajojau gyventi neprisirišus prie vienos gyvenamosios vietos, keliauti ir darbuotis ten, kur tuo metu esu. Iš prigimties esu labiau darytoja nei planuotoja. Tad pradėjau netobulai, tačiau nuoširdžiai - kūriau komunikaciją internete kitiems. Kas man gavosi? Išmokau naudotis socialiniais tinklais, susikūriau sau darbo vietą, kurią labiausiai myliu dėl kasdienės galimybės prisiliesti prie prekės ženklų konsultavimo, mokymų komandoms ir asmenims vedimo ir, žinoma, dalijimosi tuo, ką žinau. Mane žavi komunikacija. Vizualinė, tekstinė, viešasis kalbėjimas. Man įdomu, kaip galima ištransliuoti žinutę subtiliai, netėškiant šokoladuko tiesiai į ekraną. Todėl mano konsultacijose bei dirbtuvėse ne apie algoritmus kalbame, o apie sąmoningumą.

Edmundas

Mano didžiausi gyvenimo džiaugsmai sukasi aplink snieglentes, riedučius ir kaitus. Neįsivaizduoju savo gyvenimo be judesio ir galimybės mokyti kitus. Esu instruktorius, keliautojas, interneto puslapių dizaineris. Džiaugiuosi, galėdamas suderinti savo aistras ir talentus, keliauti ir padėti kitiems daryti tą patį. Tu taip pat tai gali. Net ir neturėdamas aiškaus plano ar išgrynintos vizijos. Jei jauti vidinį šauksmą atsidurti tam tikrame taške, viskas pavyks. Pradėkime nuo pirmojo žingsnio. Mini starto. Ir žiūrėkim, kas bus!

Kodėl Dreamers & Humans?

Svajotojai dažnai laikomi nenormaliais. Keistuoliais,  neišsitenkančiais visuomenės rėmuose. Tačiau be svajonių ir keistų sumanymų ir liktume.... tiesiog žmonės.

O žmonės - kokie jie? Racionalūs, skaičiuojantys, planuojantys.

Mes - už balansą. Svajonių, svaičiojimų, žemiško racionalumo. Tada gimsta visokios geros idėjos, kurias pavyksta įgyvendinti.

Kad ir kokie bebūtume, visų pirma esame unikalios būtybės, trokštančios įprasminti savo būtį. Darykime tai! Kurkime, dirbkime, padėkime kitiems. Visas pasaulis bus laimingesnė ir įdomesnė vieta gyventi!