Kas mes

Julija & Edmundas

komunikacijos specialistė, mokymų vedėja, atkakli optimistė ir listomanė.

Julija

Ilgai svajojau gyventi neprisirišus prie vienos gyvenamosios vietos, keliauti ir darbuotis ten, kur tuo metu esu.
Mane visada žavėjo socialiniai tinklai ir tai, kaip galima naudoti juos viešinant savo verslą, skleidžiant žinutę.
Iš prigimties esu labiau darytoja nei planuotoja. Tad pradėjau netobulai, tačiau nuoširdžiai – kūriau komunikaciją internete kitiems.
Kas man gavosi? Išmokau naudotis socialiniais tinklais, susikūriau sau darbo vietą ir galiu darbuotis bei keliauti po pasaulį. Dalindamasi geriausiu, ką turiu.

web dizaineris, snowboarder'is, ir visų Julijos problemų sprendėjas. Nori šuniuko.

Mano didžiausi gyvenimo džiaugsmai sukasi aplink snieglentes, riedučius, longboard’us. Neįsivaizduoju savo gyvenimo be judesio ir galimybės mokyti kitus. Esu instruktorius, keliautojas, interneto puslapių dizaineris. Džiaugiuosi, galėdamas suderinti savo aistras ir talentus, keliauti ir padėti kitiems daryti tą patį.
Tu taip pat tai gali. Net ir neturėdamas aiškaus plano ar išgrynintos vizijos. Jei jauti vidinį šauksmą atsidurti tam tikrame taške, viskas pavyks.
Pradėkime nuo pirmojo žingsnio. Mini starto. Ir žiūrėkim, kas bus!

Kodėl Dreamers & Humans?

Svajotojai dažnai laikomi nenormaliais. Keistuoliais,  neišsitenkančiais visuomenės rėmuose. Tačiau be svajonių ir keistų sumanymų ir liktume…. tiesiog žmonės.
O žmonės – kokie jie? Racionalūs, skaičiuojantys, planuojantys.
Mes – už balansą. Svajonių, svaičiojimų, žemiško racionalumo. Tada gimsta visokios geros idėjos, kurias pavyksta įgyvendinti.
Kad ir kokie bebūtume, visų pirma esame unikalios būtybės, trokštančios įprasminti savo būtį. Darykime tai! Kurkime, dirbkime, padėkime kitiems. Visas pasaulis bus laimingesnė ir įdomesnė vieta gyventi!