29/03/2020

Sunkumai ir išbandymai pasitarnauja

Ištikus 2008 metų krizei, kurį laiką buvau be darbo, ištirpo mano santaupos ir net kreditinės kortelės pinigai. Buvo gan pilkas ir liūdnokas laikotarpis. Karpiau savo išlaidas kiek galėdama, tad atėjo diena sprendimui atsisakyti sporto klubo abonemento….

Buvo gaila ir apmaudu, tačiau raminau save tuo, kad mankštinsiuosi namie pati. Ir nutiko tai, ko nesitikėjau! Sportuoti pradėjau kasdien (o ne dukart per savaitę), iš atminties dariau pratimus, sutvirtėjau, draugės pradėjo prašyti, kad pamokyčiau pratimų. Rimtai? Viena po kitos ėmė lankytis naminėms treniruotėms arba kviestis į svečius. Pati nepastebėjau, kaip tapau neoficialia trenere! Užgimė pasitikėjimas savimi, tad išsilaikiau sertifikatą, kreipiausi į treniruočių studiją, kuri priėmė mane dirbti trenere! Nuo čia prasidėjo kelionė freelancinimo link, po truputį leidusi belstis mintims apie alternatyvų gyvenimo būdą: be normuotų darbo valandų, ofisų ir stacionarios gyvenamosios vietos.

Stebintys ir sekantys mane puikiausiai žinote tai, kad visas šis (ne mano pačios sudėliotas) scenarijus nuvedė įdomaus, keliaujančio ir jaudinančio gyvenimo būdo link, susikurtos savos darbo vietos ir verslo.

Tai krizei esu amžinai dėkinga, ir žinau, kad ir šįkart visiems mums viskas bus gerai. Ir dar geriau.

Patiko įrašas? Pasidalink:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on pocket

Daugiau skaitymo:

Social media

Geras komunikacijos specialistas – koks jis?

Ieškote komunikacijos specialisto? Patys gyvenate socialinio marketingo srityje? Norite pasitikrinti, ar esate puikus marketingo specialistas? Štai penkios savybės, kuriomis turite pasižymėti. Tik būdamas  žingeidus, aistringas,

Skaityti