29/03/2020

Kodėl renkuosi tinklalaides?

Kovo mėnesį startavau su savo naująja tinklalaide “Dreamers and humans”. Kodėl nusprendžiau, kad noriu kurti tokio pobūdžio turinį?

1. Aš pati daugiausia mokausi būtent tokiu būdu: einu vaikščioti, gaminu valgyti, kartais net konspektuoju klausydamasi edukuojančių tinklalaidžių.

2. Pranašumai prieš video turinį: galima bėgioti, vairuoti, vaikščioti. Ir nereikia žiūrėti į ekraną!

3. Labai tikiuosi, kad ši turinio forma padės man dar labiau susidraugauti su žmonėmis, kurie mato vertę ir naudą, tame, ką aš kuriu. Tikiuosi, kad mums pavyks užmegzti dialogą ir sukurti dar tvirtesnį, artimesnį ryšį su bendruomene.

Mano laida bus įdomi ir naudinga:

  • ketinantiems pradėti savo veiklą (treneriai, siuvėjai, grožio bei masažo meistrai, maisto blogeriai, koučingo specialistai, dizaineriai, fotografai, menininkai, vietiniai gamintojai, mokytojai, verslo konsultantai, renginių ir kelionių organizatoriai,  blogeriai ir visi tie, kurie kasdien svajoja apie savo mylimą veiklą ar idėjos įgyvendinimą. 
  • Laida bus naudinga ir tiems, kurie jau pradėjo savo veiklą ir stokojantiems palaimymo, vedimo.
  • Tiems kurie domisi marketingu, skaitmenine komunikacija ir bedisomintiems prekės ženklų identitetu, įvaizdžiu. 
  • ieškantiems būdų, kaip viešinti save soc tinkluose, mano giiu įsitikinimu kiekvienas žmogus yra prekės ženklas.
  • visiems tiems, periodiškai pagaunantiems save, kad gal čia vis dėl to niekam nereikia to, ką aš darau, juk tiek daug žmonių jau tai senų senovei daro ir moka, o as būsiu tik dar vienas toks… pusiau geras.

Mums visiems tai būdinga ir gyvenimas nuolat pametėja laikotarpių, kai nebesijaučiame taip tvirtai ir užtikrintai. Tuo tarpu socialiniuose tinkluose visi tokie laimingi ir sėkmingi.

Patiko įrašas? Pasidalink:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on pocket

Daugiau skaitymo:

Koučingas

Kaip dirbti tik 4 valandas per dieną?

Ar būtina gainiotis Balio šezlonge atsainiai Macbooką maigančio grafinio dizainerio paveikslo? Ypač, jei pakeliui į tą paveikslą reikia “arti dvejus metus be asmeninio gyvenimo”?

Skaityti